top of page
Petr.jpg

3. červenec 1981  Praha

Vybavení:

Mikrofon shure Beta

  • Facebook - White Circle

Už na základní škole jsem moderoval o velké přestávce hudební pořad MusicMix, který jsem si vymyslel a doplňoval tak své hudební obzory. První kapelou, kterou jsem začal vnímat jako něco výjimečného byla ze světových Iron Maiden a z českých Lucie a Kreyson. Co ale mám dnes rád je kvalitní pop a přehlednou, přímočarou rockovou muziku.

První uměleckou zkušeností bylo zpívání v Pražském smíšeném sboru pod vedením Miroslava Košlera a krátce jsem studoval zpěv na Konzervatoři Jaroslava Ježka a současně Ekonomii podnikání.

Mojí první kapelou byl Glanc a hráli jsme pop/funk. Byl jsem v ní společně s Felixem Slováčkem mladším a dělali jsme původní muziku. Hráli jsme koncerty, vydali CD, jen nám chyběl potřebný management.  Člověk se i tyhle věci jak se prodat musí učit postupně. Když je vám 16, ještě nevíte nic.

Zásadní zkušenost přišla s hardrock kapelou Votchi se kterou jsme hráli např. s Deep Purple, tour s Uriah Heep, Nazareth ad. V anketě Český slavík 2005 jsme v kategorii kapel získali Skokana roku.   Byla to výborná škola.

V současnosti mám svou kapelu Kutheil + Live band která v poslední době skvěle funguje. Hrajeme jak naše věci z nového CD Kutheil , tak i rockové covery.

Rád bych zmínil metalový projekt  Bohemian Metal Rhapsody, kde jde o projekt velké skupiny kvalitních muzikantů a rockových zpěváků nové generace s původní muzikou a naplněním vize Radima Pařízka, který bohužel náhle odešel do rockového nebe.

Od roku 2018 vystupuji v Rockopera Praha a to v představeních např. Vymítač, Faust a dalších. V pražském divadle Hybernia hraji v muzikálu Galileo. V Brně Mýdlového prince. Od svých 17ti let co dělám divadlo mám na kontě přes 20 muzikálů a činoher.

Důležité je být spokojený sám se sebou a to rozhodně jsem. Sny si postupně plním, ale jak se znám nebudu úplně spokojený nikdy:) Vždy přijde něco nového na co si budu chtít sáhnout.

marko web.jpg
Čertek.jpg
RÁDIO FRM-net adresa-1200x1200-2015.jpg
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
bottom of page