top of page
Máča

15. září 1963   Teplice

Nástroje

Kytara: P.R.S. Custome a Jackson "V"

Zesilovač: Peavey Valve king 100W

Pedalboard: Digital delay TC Elektronic, Moo Joo TC Elektronic

Vysílačka: Line 6 G 50

Box: ESH 100W

  • Facebook - White Circle
Máča.jpg

Zájem  do 16  let  byl  sport  obzvlášť  lední hokej, dělal  jsem  celkem  6  sportů  závodně - fotbal, tenis, stolní tenis, basketbal, vzpírání a lední hokej. Až v roce 2002 jsem rok studoval na FTVS obor lední hokej. Mám  trenérskou licenci B a můžu trénovat 1.ligu dospělých. Jo a na základce  jako  jediný  z kluků  jsem zpíval  při  hodinách  hudební výchovy s holkama, nestyděl jsem se a bavilo mě to :-). Vážný zájem o hraní přišel v 9. třídě ZŠ. Ale hudba mě fascinovala už tak  od 7 let. Dodnes si pamatuji některé melodie, který mě tenkrát oslovily a zaujaly. Starší bratr Václav pouštěl doma  Beatles, Slade, Sweet, Lokomotiv GT, Omega, Deep Purple no a to byl můj balsám na uši.

Ještě v 9.třídě jsem založil první skupinu Statik. Nacvičili jsme asi 5 věcí. Moji starší kamarádi a kamarádky  tenkrát  měli v bytě menší  párty. Pozvali si nás, aby jsme tam zahráli. Tak jsme sbalili  bedny z dráťáků a zahráli  jsme  tam. Vzpomínám si jak nás  chválili. Bylo to moc příjemný.

Dostal jsem  nabídku  do  tehdy  lepší  kapely  Generace, tam jsem brzo převzal roli  kapelníka. S touhle bandou  jsme hráli v letech 1981-1983  pravidelný  zábavy  v Lahošti u  Duchcova. Sjížděli se  na  nás  máničky  od  Chomutova až po Děčín. Měli jsme narvaný  sál 400  lidí  na  sále  pro  250!!! Byly to parádní  pařby. 

 

Chci bavit lid a dávat  jim to nejlepší, nahrávat  desky. Usilovat o to  být nejlepší!!!

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
bottom of page