top of page

VIDEOKLIP K NOVÉMU SINGLU "BŮH JSI TY"

PREMIÉRA 23. KVĚTNA 2023 19:00

Nepropásněte tuto jedinečnou událost. Označte si datum a připravte se na neuvěřitelnou show. Buďte s námi při této premiéře a pomozte nám sdílet tento důležitý okamžik v naší kariéře!

Facebook.png

V neděli 30. dubna probíhala realizace videoklipu k novému songu "Bůh jsi ty". Natáčelo se v prostředí středověké zříceniny hradu Krupka. V pátek 6. května pak dotáčky na hradě Kunětická hora. Petr dodává:

"Bezvadná profesionální práce od týmu Marko Art Production.

Těším se na výsledek. Klip bude mít skvělou výpravu."

MOST ROCKU DOST 21.4. 2023

Motorband děkuje pořadatelům Raprint za pozvání, skvělou organizaci, zázemí! Ne vždy je to samozřejmostí. Skvělá práce! Poděkování patří také všem fans za podporu a přízeň. "Každé setkání s vámi je pro nás svátkem. Tisíceré díky. Jste nejlepší!"

Poslechněte si rozhovor s Petrem a Máčou, který proběhl živě na Rock Rádiu ve středu 19. dubna:

13. dubna se ve studiu v Praze u producenta Richarda Scheuflera sešli zpěvák Petr Kutheil za asistence Libora Máči Matejčika, a supervize baskytaristy Karla Adama a natočili zpěvy do nového songu, který nese název "Bůh jsi ty." Skladba volně navazuje na song "Kde byl bůh"

"Několikrát jsem překvapil i sám sebe, jak mi to šlo. :-)" dodává Petr

19. března Motorband dotočil song "Bůh jsi ty". Kluci si moc pochvalovali spolupráci s producentem Richardem Scheuflerem Jr. Souběžně s natáčením vznikaly i záběry pro videoklip, dokument z natáčení, a také sada nových promo fotek. Vše v režii firmy Marko Art Production. Děkujeme. MB děkuje moc všem , kteří nám připravili úžasný servis, pozitivní atmosféru i zázemí. Oni vědí.

marko web.jpg
RÁDIO FRM-net adresa-1200x1200-2015.jpg
mss.jpg
bottom of page