top of page

Motorband na CNN Prima News

Poslechněte si více jak hodinový naprosto spontánní rozhovor s "Máčou". Stojí za to!

KŘEST A OFICIÁLNÍ UVEDENÍ ALBA 007 NA TRH

proběhlo ve čtvrtek 16. května v pražském FU CLUB LONGUE. Roli kmotrů ochotně přijmuli 4 kamarádi a významné osobnosti naší hudební scény. Petr Janda, Láďa Křížek, Ota Váňa z Kabátu a zpěvák Ondra Ruml. Motorband děkuje všem zúčastněným za přízeň, příjemná setkání a pokec. Krátká reportáž a rozhovory z akce se objeví na TV Prima v pořadu Showtime.

Sledujte květnové vydání TV Rockparády, kde hosty budou mj. Petr s Karlem a představí nové album 007. Premiéra 5.5. v 11 h. na TV Rebel nebo online

Ve středu 20. března přijali pozvání  Petr s Máčou do živého vysílání Rock Rádia coby zástupci Motorband. Kromě jiného byla hlavní řeč kolem nového alba.

Záznam celého rozhovoru si poslechněte

433626485_953748536109675_6777945025936280098_n.jpg

Vítězná podoba přední strany obalu CD a LP sedmého studiového alba Motorband 007, z dílny Marko Art Production. 
Úžasná práce, děkujeme moc. Věříme, že se bude líbit i vám. 
Na konci tohoto týdne bude vše připravené pro výrobu CD a triček s motivem alba.

obal.webp

Jak už to tak v životě chodí, ke změnám prostě v kapelách dochází. Filip Vacínek jako nová posila a mladá krev v Motorbandu! Prošel tvrdou školou věhlasného profesora hry na bicí nástroje, pana Miloše Veselého. Bravůrně se během 3 týdnů naučil 19 songů! 

Standovi Pliskovi, za ty roky s kapelou, moc děkujeme a přejeme, ať se mu daří v osobním i profesním životě!

V pondělí 5. února se začne točit nový videoklip ke skladbě Ďábel mě svádí, která bude součástí nového alba Motorband 007. Natáčení bude probíhat v prostorách Rock opery Praha. Jako lákadlo videoklipu bude mimo jiné i playmate časopisu Playboy Denisa Gudelj

PRO TOMMYHO1.webp

Má hlas, který si zapamatujete.

Takto začíná nejnovější rozhovor s Petrem, který si přečtěte

Americký film Rocker z roku 2001 vypráví příběh muzikanta, který byl fanouškem hudební skupiny Steel Dragon a nakonec si splnil sen a stal se jejím členem. Podobný scénář zažívá Vojta Brázda.

Aktuální rozhovor s Vojtou si přečtěte

vojta.jpg

Mistr svého hudebního řemesla, známý svým maximalismem, koncepčním přístupem, zodpovědností, ale stále s duší rockera dnes přesně ví, o čem muzika je.

Aktuální rozhovor s Liborem si přečtěte

já_d.jpg

V sobotu 16. prosince začalo nahrávání zpěvů na nové album. Petr dodává: "Cítím se skvěle!"

MOTORBAND V TV ROCKPARÁDĚ

Pro postup klipu „Vládnout“ hlasujte od 1. do 14.12.2023 do půlnoci.

Zařadíte se tím automaticky do slosování o velký balík rockových cen včetně dárků od Motorband.

TV Rockparádu sledujte a hlasujte

rockparáda.jpg

Téměř dva týdny poctivé muziky, dva týdny zkoušek a nahrávání v MC Studios. Základy nového alba natočeny!

V pátek 8. listopadu se Vojta s Máčou opět sešli a ve videu vám představují nejbližší plány

Nejnovější videoklip k třetímu singlu "Vládnout", který bude součástí připravovaného alba

Poslední dny byly naprosto nezapomenutelné. Motorband s MarKo Art Production se vydali na náročnou cestu do nádherného horského prostředí Krkonoš pro natočení nového videoklipu!

Děkujeme za skvělý herecký výkon Danovi Madremu!

V neděli 15. října se natočili vícehlasy do nový pecky. Petr je nadšený a věří, že vy budete taky!  S Danem Bartákem, který zkomponoval několik muzikálů a jeho muzikál Mefisto se hrál několik let v Jižní Korei, se pracuje fantasticky! 

05.jpg

Motorband započal realizaci nového alba. V nahrávacím studiu MC Studios Karel nahrával ve středu 6. září basové párty a Petr v pondělí 2. října zpěvy k další novince. Ta se jmenuje "Vládnout" a v klipové verzi se na ní můžete těšit do konce tohoto roku.

385069014_862725665211963_6118142720009437388_n.jpg

V Teplicích jako host vystoupí THE PAPPER JACK v které působí ex členové Katapult Andy Budka a Ondra Tympl.
V Jablonci nad Nisou liberečtí crossover-rock RAIN a v Libotenici jako host zahraje výborná trash metalová parta z Litoměřic FATAL PUNISHMENT.

koncerty listopad.jpg

START REALIZACE NOVÉHO ALBA

Motorband se připravuje do nahrávacího studia k natočení zbrusu nového alba, které bude obsahovat celkem 13 skladeb. K tomuto budoucímu albu již vznikly 2 pilotní videoklipy "Pátej" a "Bůh jsi ty". Produkce alba je však finančně náročný proces, protože Motorband chce garantovat nejvyšší kvalitu nahrávky! Prostřednictvím platformy HitHit tak vznikl projekt pro jeho realizaci a díky vám byl splněn na více jak 100% !!

MOTORBAND DĚKUJE !!

362300773_827273212090542_7220328964297573220_n.jpg

Ve středu 21. června byl Petr Kutheil hostem rádia Beat v pořadu "Uši rádia Beat". Moderátor Petr Korál ho vyzpovídal ze znalostí naší i světové rockové scény. Nachytal Petr Petra na "švestkách"? :-) 
Poslechněte si celý záznam pořadu

Dokument vás zavede do MC Studia, kde se nahrával singl Bůh jsi ty a odtajní vám "kuchyni" Motorband. Součásti dokumentu jsou i rozhovory s členy kapely:

VIDEOKLIP K NOVÉMU SINGLU "BŮH JSI TY"

PREMIÉRA 23. KVĚTNA 2023 19:00

Nepropásněte tuto jedinečnou událost. Označte si datum a připravte se na neuvěřitelnou show. Buďte s námi při této premiéře a pomozte nám sdílet tento důležitý okamžik v naší kariéře!

Facebook.png

V neděli 30. dubna probíhala realizace videoklipu k novému songu "Bůh jsi ty". Natáčelo se v prostředí středověké zříceniny hradu Krupka. V pátek 6. května pak dotáčky na hradě Kunětická hora. Petr dodává:

"Bezvadná profesionální práce od týmu Marko Art Production.

Těším se na výsledek. Klip bude mít skvělou výpravu."

MOST ROCKU DOST 21.4. 2023

Motorband děkuje pořadatelům Raprint za pozvání, skvělou organizaci, zázemí! Ne vždy je to samozřejmostí. Skvělá práce! Poděkování patří také všem fans za podporu a přízeň. "Každé setkání s vámi je pro nás svátkem. Tisíceré díky. Jste nejlepší!"

Poslechněte si rozhovor s Petrem a Máčou, který proběhl živě na Rock Rádiu ve středu 19. dubna:

13. dubna se ve studiu v Praze u producenta Richarda Scheuflera sešli zpěvák Petr Kutheil za asistence Libora Máči Matejčika, a supervize baskytaristy Karla Adama a natočili zpěvy do nového songu, který nese název "Bůh jsi ty." Skladba volně navazuje na song "Kde byl bůh"

"Několikrát jsem překvapil i sám sebe, jak mi to šlo. :-)" dodává Petr

19. března Motorband dotočil song "Bůh jsi ty". Kluci si moc pochvalovali spolupráci s producentem Richardem Scheuflerem Jr. Souběžně s natáčením vznikaly i záběry pro videoklip, dokument z natáčení, a také sada nových promo fotek. Vše v režii firmy Marko Art Production. Děkujeme. MB děkuje moc všem , kteří nám připravili úžasný servis, pozitivní atmosféru i zázemí. Oni vědí.

marko web.jpg
Čertek.jpg
RÁDIO FRM-net adresa-1200x1200-2015.jpg
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
bottom of page