top of page

V Teplicích jako host vystoupí THE PAPPER JACK v které působí ex členové Katapult Andy Budka a Ondra Tympl.
V Jablonci nad Nisou liberečtí crossover-rock RAIN a v Libotenici jako host zahraje výborná trash metalová parta z Litoměřic FATAL PUNISHMENT.

koncerty listopad.jpg

MOTORBAND V NAHRÁVACÍM STUDIU

Ve středu 6. září započal Motorband realizaci nového alba. V nahrávacím studiu MC Studios Karel nahrával basové párty k další novince. Ta se jmenuje "Vládnout" a v klipové verzi se na ní můžete těšit do konce tohoto roku.

START REALIZACE NOVÉHO ALBA

Motorband se připravuje do nahrávacího studia k natočení zbrusu nového alba, které bude obsahovat celkem 13 skladeb. K tomuto budoucímu albu již vznikly 2 pilotní videoklipy "Pátej" a "Bůh jsi ty". Produkce alba je však finančně náročný proces, protože Motorband chce garantovat nejvyšší kvalitu nahrávky! Prostřednictvím platformy HitHit tak vznikl projekt pro jeho realizaci a díky vám byl splněn na více jak 100% !!

MOTORBAND DĚKUJE !!

362300773_827273212090542_7220328964297573220_n.jpg

Ve středu 21. června byl Petr Kutheil hostem rádia Beat v pořadu "Uši rádia Beat". Moderátor Petr Korál ho vyzpovídal ze znalostí naší i světové rockové scény. Nachytal Petr Petra na "švestkách"? :-) 
Poslechněte si celý záznam pořadu

Dokument vás zavede do MC Studia, kde se nahrával singl Bůh jsi ty a odtajní vám "kuchyni" Motorband. Součásti dokumentu jsou i rozhovory s členy kapely:

VIDEOKLIP K NOVÉMU SINGLU "BŮH JSI TY"

PREMIÉRA 23. KVĚTNA 2023 19:00

Nepropásněte tuto jedinečnou událost. Označte si datum a připravte se na neuvěřitelnou show. Buďte s námi při této premiéře a pomozte nám sdílet tento důležitý okamžik v naší kariéře!

Facebook.png

V neděli 30. dubna probíhala realizace videoklipu k novému songu "Bůh jsi ty". Natáčelo se v prostředí středověké zříceniny hradu Krupka. V pátek 6. května pak dotáčky na hradě Kunětická hora. Petr dodává:

"Bezvadná profesionální práce od týmu Marko Art Production.

Těším se na výsledek. Klip bude mít skvělou výpravu."

MOST ROCKU DOST 21.4. 2023

Motorband děkuje pořadatelům Raprint za pozvání, skvělou organizaci, zázemí! Ne vždy je to samozřejmostí. Skvělá práce! Poděkování patří také všem fans za podporu a přízeň. "Každé setkání s vámi je pro nás svátkem. Tisíceré díky. Jste nejlepší!"

Poslechněte si rozhovor s Petrem a Máčou, který proběhl živě na Rock Rádiu ve středu 19. dubna:

13. dubna se ve studiu v Praze u producenta Richarda Scheuflera sešli zpěvák Petr Kutheil za asistence Libora Máči Matejčika, a supervize baskytaristy Karla Adama a natočili zpěvy do nového songu, který nese název "Bůh jsi ty." Skladba volně navazuje na song "Kde byl bůh"

"Několikrát jsem překvapil i sám sebe, jak mi to šlo. :-)" dodává Petr

19. března Motorband dotočil song "Bůh jsi ty". Kluci si moc pochvalovali spolupráci s producentem Richardem Scheuflerem Jr. Souběžně s natáčením vznikaly i záběry pro videoklip, dokument z natáčení, a také sada nových promo fotek. Vše v režii firmy Marko Art Production. Děkujeme. MB děkuje moc všem , kteří nám připravili úžasný servis, pozitivní atmosféru i zázemí. Oni vědí.

marko web.jpg
RÁDIO FRM-net adresa-1200x1200-2015.jpg
mss.jpg
bottom of page