NOVINKY

11. leden 2021

MIG 2020.jpg

V září 2020 uplynulo přesně 30 let od vydání legendárního alba Made in Germany.

Remasterovaný zvuk, booklet s texty všech skladeb a mnoho fotografií.

8. prosinec 2020

Screenshot of Hithit - Realizace, produk

Máme velkou radost, že i v tak nelehký době, se najdou lidi, kteří dokážou podpořit muziku. Děkujeme moc !

21.červen 2020

Sobotu 20. června jsme prožili ve studiu Propast Petra Jandy, kde jsme natáčeli zbrusu nový song "Pravda nebo lež", z kterého vzejde i videoklip. Než spatří světlo světa, představujeme vám tímto nového zpěváka Ladislava Korbela. Video tvoří fotografie ze studia Propast a jako podkres Láďovo učinkování v soutěži The Voice Československo.

5.prosinec 2019

RNR reedice.jpg

Po dlouhé době něco pro naše fanoušky.
Motorband vydává po 25-ti letech speciální re-edici CD Rock 'n' roll

20. říjen 2019

Vážení příznivci kapely Motorband, fanynky a fanoušci. Kapela Motorband oznamuje, že jí po vzájemné dohodě a v přátelském duchu opustili zpěvák Luděk Struhař a kytarista Honza „Hans“ Jiříček. Situace uzrávala již několik měsíců, kdy se projevil rozdílný pohled těchto dvou skvělých muzikantů a zbytku kapely na tak podstatné věci, jako jsou četnost vystoupení, vzájemná komunikace, žánrová orientace a nový repertoár. S oběma jsme zažili spoustu skvělé muziky, neopakovatelnou atmosféru při koncertech a spoustu legrace v šatně. Kluci budou vždy patřit k historii Motorbandu, a všichni jim přejeme jen samé úspěchy v jejich dalších kapelách. Jsou to opravdu skvělí muzikanti.

6.březen 2019

Standa.jpg
"Vše co mne na mé cestě potkává je v podstatě splněný sen a Motorband je určitě jeden z největších." Nový bubeník Motorbandu Stanislav Pliska.

22. říjen 2018

restart.jpg
Dokument MOTORBAND RESTART, který byl uveden v kinech se dočká také televizní premiéry. A navíc, předcházet mu budou 2 díly věnované tvorbě tohoto dokumentu. Nenechte si ujít tuto událost na TV Rebel !!
čtvrtek 08.11. ve 20 h.  MOTORBAND RESTART film o filmu 1.díl
čtvrtek 15.11. ve 20 h. MOTORBAND RESTART film o filmu 2. díl
sobota 17.11. ve 20 h.  MOTORBAND RESTART

5. duben 2018

Po vydání alba Heart of the machine, které bylo v anglickém jazyce jsme se tentokrát rozhodli natočit  EP Deadly Mark. Jde o třípísňový maxisingl, který vychází z alba "V". K dostání pouze digitálně ve službách Spotify, Deezer ad.

31. březen 2018

Album "V" v plné délce jsme pro vás oficiálně nahráli na našem YouTube!

11. leden 2018

Motorband s albem "V" v žebříčku nejlepších evropských metalových kapel!

20.březen 2018 aktualizováno

Videoklip Kde byl bůh se stal 4násobným vítězem (listopad-prosinec 2017; leden-únor 2018) TV Rockparády. Motorband tak děkuje všem za podporu !

8. říjen 2017

Videoklip Kde byl bůh 5x zvítězil v rockové hitparádě Czechparáda TV Rebel a stal se nejúspěšnějším klipem za měsíc září 2017. Motorband tak děkuje všem za podporu !

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
web hlavicka.png