NOVINKY

8.prosinec 2020

Screenshot of Hithit - Realizace, produk

Máme velkou radost, že i v tak nelehký době, se najdou lidi, kteří dokážou podpořit muziku. Děkujeme moc !

21.červen 2020

Sobotu 20. června jsme prožili ve studiu Propast Petra Jandy, kde jsme natáčeli zbrusu nový song "Pravda nebo lež", z kterého vzejde i videoklip. Než spatří světlo světa, představujeme vám tímto nového zpěváka Ladislava Korbela. Video tvoří fotografie ze studia Propast a jako podkres Láďovo učinkování v soutěži The Voice Československo.

5.prosinec 2019

RNR reedice.jpg

Po dlouhé době něco pro naše fanoušky.
Motorband vydává po 25-ti letech speciální re-edici CD Rock 'n' roll

20. říjen 2019

Vážení příznivci kapely Motorband, fanynky a fanoušci. Kapela Motorband oznamuje, že jí po vzájemné dohodě a v přátelském duchu opustili zpěvák Luděk Struhař a kytarista Honza „Hans“ Jiříček. Situace uzrávala již několik měsíců, kdy se projevil rozdílný pohled těchto dvou skvělých muzikantů a zbytku kapely na tak podstatné věci, jako jsou četnost vystoupení, vzájemná komunikace, žánrová orientace a nový repertoár. S oběma jsme zažili spoustu skvělé muziky, neopakovatelnou atmosféru při koncertech a spoustu legrace v šatně. Kluci budou vždy patřit k historii Motorbandu, a všichni jim přejeme jen samé úspěchy v jejich dalších kapelách. Jsou to opravdu skvělí muzikanti.

7. květen 2019

Téměř půl roku kytarista Libor Matejčik trpí velkými bolestmi zad. Byl vyšetřen magnetickou rezonancí, která odhalila výhřez plotýnky v oblasti bederní páteře.Libor operaci odmítl a rozhodl se pro intenzivní 2-3 fázové tréninky dle SM systému dr. Smíška a cvičení dle ruského chirurga.

6.březen 2019

Standa.jpg
"Vše co mne na mé cestě potkává je v podstatě splněný sen a Motorband je určitě jeden z největších." Nový bubeník Motorbandu Stanislav Pliska.

22. říjen 2018

restart.jpg
Dokument MOTORBAND RESTART, který byl uveden v kinech se dočká také televizní premiéry. A navíc, předcházet mu budou 2 díly věnované tvorbě tohoto dokumentu. Nenechte si ujít tuto událost na TV Rebel !!
čtvrtek 08.11. ve 20 h.  MOTORBAND RESTART film o filmu 1.díl
čtvrtek 15.11. ve 20 h. MOTORBAND RESTART film o filmu 2. díl
sobota 17.11. ve 20 h.  MOTORBAND RESTART

26. srpen 2018

Zpěvák Luděk Struhař dnes slaví svátek a významné životní jubileum.
Ač neuvěřitelné, Luděk dnes slaví 50 let.
Libor „máča“ Matejčik, Jan Jiříček, Karel Adam, Ivo Batoušek a celý realizační tým Motorbandu přejeme Luďkovi k tomuto dni a do dalších let pevné zdraví, lásku, muzikantskou píli a pohodu. 

18. červenec 2018

První lyric video hitu Relax od Frankie Goes To Hollywood v české cover verzi Motorband. Relax v metalovém hávu si můžete poslechnout jako bonus track na albu MOTORBAND „V“.

5. duben 2018

Po vydání alba Heart of the machine, které bylo v anglickém jazyce jsme se tentokrát rozhodli natočit  EP Deadly Mark. Jde o třípísňový maxisingl, který vychází z alba "V". K dostání pouze digitálně ve službách Spotify, Deezer ad.

31. březen 2018

Album "V" v plné délce jsme pro vás oficiálně nahráli na našem YouTube!

11. leden 2018

Motorband s albem "V" v žebříčku nejlepších evropských metalových kapel!

20.březen 2018 aktualizováno

Videoklip Kde byl bůh se stal 4násobným vítězem (listopad-prosinec 2017; leden-únor 2018) TV Rockparády. Motorband tak děkuje všem za podporu !

8. říjen 2017

Videoklip Kde byl bůh 5x zvítězil v rockové hitparádě Czechparáda TV Rebel a stal se nejúspěšnějším klipem za měsíc září 2017. Motorband tak děkuje všem za podporu !

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
web hlavicka.png