top of page

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Provozovatel e-shopu a prodejce zboží e-shopu:

 

Petronila Beková

Březová 3232

Teplice 415 01

tel.: +420721341087

e-mail: bekca.p@seznam.cz

IČ 03089827

 

Provozovatel e-shopu si vyhrazuje právo kdykoliv změnit obchodní podmínky pro tento internetový obchod. Pro jednotlivé nákupy v e-shopu platí vždy obchodní podmínky zveřejněné na tomto místě v době odeslání objednávky.

 

Výběr zboží a objednávka:

 

Zákazník si vybírá zboží vystavené v e-shopu podle vyobrazení a popisu jednotlivých výrobků. Zákazník bere na vědomí, že zobrazení a popis zboží je pouze informativní a nemůže nikdy zcela nahradit osobní výběr zboží zákazníkem. Proto může dojít k tomu, že představa zákazníka o kvalitě, barvě, velikosti atd. výrobku se může rozcházet se skutečností. Pokud dojde k této skutečnosti, má zákazník právo na vrácení zboží prodejci do 14ti dnů po dodání zboží.

 

Dodací podmínky:

 

Dodací lhůta objednaného zboží je zpravidla do 10 dnů po odeslání objednávky zákazníkem.V případě, že z různých důvodů bude dodací lhůta delší, je to způsobeno tím, že není požadované zboží ve Vámi objednané velikosti skladem. V případě, že část objednávky nebude možno v dohledné době vyřídit, např. z důvodu chybějícího zboží na skladě, objednávka bude vyřízena po vzájemné dohodě. Dodání objednaného zboží provádíme prostřednictvím České pošty a.s.

 

Možnosti platby:

1) PayPal - internetový platební systém

2) Dobírkou  -  zboží zaplatíte přepravci při dodání na Vámi určené adrese. Cena 120,- Kč

Reklamace:

 

Na zboží poskytujeme záruku dle občanského zákoníku. V případě reklamace zákazník zboží doručí na vlastní náklady na adresu prodejce, tzn. na adresu prodejce uvedenou na zásilce. K reklamovanému zboží musí být přiložen popis vady. V případě uznání závady bude bezvadné zboží zákazníkovi zasláno nebo jinak doručeno.

 

Vrácení zboží do 14 dnů:

 

 

Dle občanského zákoníku má zákazník právo při nákupu zboží přes internet vrátit zboží ve lhůtě 14 dnů od dodání zboží. Zákazník doručí na svoje náklady na adresu dodavatele zboží (adresa uvedena na zásilce). Ke zboží přiloží sdělení s adresou, případně číslem bankovního účtu kam požaduje vrátit částku zaplacenou za zboží. Vrácené zboží nesmí být používáno. Po překontrolování zboží bude poslána zákazníkovi částka, kterou zákazník za zboží zaplatil. Částka za poštovné se nevrací. Po dohodě lze také domluvit zaslání jiného zboží, případně vrácení jen určité části zboží atd. V případě, že naše kontrola zjistí, že zboží bylo používáno nebo jinak znehodnoceno, zboží bude zasláno zpět zákazníkovi.

 

Prohlášení o ochraně osobních údajů:

 

Osobní údaje zákazníků jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění v databázi prodejce dle povinnosti správce dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění. Provozovatel internetového obchodu má právo použít osobní údaje zákazníků pro další zpracování v marketingu.

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
bottom of page