kde probíhala taneční zábava skupiny Exploze a my jsme si tam domluvili takový krátký vstup o několika skladbách. Pak proběhlo v období před nástupem na vojnu ještě několik akcí, kde jsme  hostovali a také bylo i pár zábav, které jsme odehráli jako kapela samostaně.

Pak následovalo hodně dalších seskupení a hudebních těles ve kterých jsem působil ať už jako bubeník a nebo zpěvák, někdy i obojí. Nevím, jestli je vyjmenuju všechny, ale jen co si vzpomenu – Salieri, Vivian, Premier, Wayn, Babyloon, Sára, Exband, Flashback – Accept revival, Vindex, Signum Regis, doprovodná kapela Gabriely Gunčíkové … možná ještě pár hostování v různých projektech. Momentálně ještě působím v kapelách Imperium, Horst a metalových Warning Vision.

Kdybych měl mluvit o svém životním snu tak nevím, co bych takhle nazval, protože toho, co bych chtěl zažít je určitě hodně. Ovšem jedna z věcí, které bych udělal, kdybych na to měl finance a čas, je určitě cesta do Jižní a Střední Ameriky a tam bych se rád podíval na památky, které se týkají Mayské kultury. To samé platí o Egyptě, kde jsem sice byl, ale tam by mě zajímalo podívat se na pyramidy a samozřejmě i dovnitř, ne jako turista, ale s tím, že bych měl přístup do míst, kde se člověk běžně nedostane.

Určitě mám i nějaké muzikantské mety – i když je pravda, že některé z nich už se mi možná zčásti splnily. Dá se to ale vždycky posunout někam výš a doufám, že to společně dokážeme s Motorbandem.

Samozřejmě jsou i jsou i další věci, které by jsem chtěl zrealizovat, jen nevím, kde na to vzít čas. Asi budu muset počkat na důchod  Ha, ha… :-)

Motorband © 2017 - 2019

website by Tommy Konopac