MOTORBAND RESTART

Filmový dokument Motorband Restart uvolněn veřejnosti. Ten, kdo nestihl zajít do kina a nebo sledovat film na TV Rebel, má teď možnost v klidu shlédnout celý film na YouTube.
Majitelé CD "V" si mohou film v plné kvalitě bezplatně stáhnout podle instrukcí na obalu CD "V"

Vážení příznivci kapely Motorband, fanynky a fanoušci. Kapela Motorband oznamuje, že jí po vzájemné dohodě a v přátelském duchu opustili zpěvák Luděk Struhař a kytarista Honza „Hans“ Jiříček. Situace uzrávala již několik měsíců, kdy se projevil rozdílný pohled těchto dvou skvělých muzikantů a zbytku kapely na tak podstatné věci, jako jsou četnost vystoupení, vzájemná komunikace, žánrová orientace a nový repertoár. S oběma jsme zažili spoustu skvělé muziky, neopakovatelnou atmosféru při koncertech a spoustu legrace v šatně. Kluci budou vždy patřit k historii Motorbandu, a všichni jim přejeme jen samé úspěchy v jejich dalších kapelách. Jsou to opravdu skvělí muzikanti.

Pro Vás, naše fanoušky a pro pořadatele je důležité, že Motorband, přes Máčovu asi týdenní skepsi a úvahy o konci kariéry, JEDE DÁL.

KONKURZ NA ZPĚVÁKA 

Pokud si myslíš, že  máš o post zpěváka Motorbandu vážný zájem, pošli na mail: matejciklibor@gmail.com své fotky, odkazy na audio, video, něco krátce o sobě a kontakty na sebe.
Pokud projdeš tímto 1. kolem konkurzu, pozveme tě na zkoušku a osobní jednání.

1/26
  • Instagram
  • Facebook

Booking Motorband

Richard Houška
tel.: +420 774 555 926
email: chv.music@seznam.cz
 
  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle

Motorband © 2017 - 2019

website by Tommy Konopac

08