Motorband - czech rock band

novinky

EP 2015

 

 

Počítadlo

Online: 3
Přístupů: 2823

Přihlášení
Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo?
novinky
6.11.2015
Kam jdou?

V kompletní sestavě s novým zpěvákem Luďkem Struhařem jsme 16. - 18. října natáčeli a produkovali 3 nové skladby. Spolupráce se zvukařem a producentem Tomášem Raclavským byla úžasná. Jsme přesvědčeni, že vzniká to nej. Když jsme tvrdili, že Luděk je fenomenální zpěvák a že v něčem předčí Kamila Střihavku, tak to Luděk ve studiu potvrdil.

Představujeme vám první novou skladbu s názvem "Kam jdou?" na kterou mj. vzniká i videoklip.


 


3.11.2015
Playlist 2016

Kromě dokončování prací na nových skladbách, probíhá v kapele i diskuze nad novým repertoárem pro příští rok.
Luděk si vybral (zatím) 2 songy z debutového alba Motorbandu Made in Germany, které uslyšíte v příští sezóně na našich koncertech. Jedná se o skladby Mše za vítězství a King za velkou louží. Uvažujeme o zařazení 3-4 skladeb z tohoto alba. Pokud máte přání a návrhy, které další 2 songy by jsme měli do playlistu zařadit, hlasujte v anketě na http://hlasov.at/k8o2

Je možné si vybrat libovolný počet skladeb, hlasovat ale pouze 1x z 1 PC.


14.10.2015
Chystáme se do studia

Před 14-ti dny jsme se "sjeli" ve Zlíně, kde jsme dali dohromady aranže 3 nových songů. Dnes se "sjedeme" s Karlem a Pepou v Teplicích a začíná příprava natáčení ve studiu Tomáše Raclavského v Oldřichově u Teplic. Luděk a Hans se připojí zítra.
Průběh natáčení bude opět zaznamenán na video a možná vznikne nový videoklip. A jaký bylo naše první setkání ve Zlíně? Odpověď je v dokumentu: 18.9.2015
Nová etapa Motorbandu

Vážení fanoušci, kamarádi a přátelé.
Před pár dny jsme zveřejnili na našem facebooku vítěze konkurzu na post druhého kytaristy Motorbandu a slíbili vám, že za pár dní zveřejníme velké překvapení.
První je, že na post zpěváka jsme angažovali Luďka Struhaře. Luděk zpíval ve slovenské kapele Vindex s kterou nazpíval CD Ultimate thule, které bylo produkováno ve Švědsku.
Nehledali jsme cíleně nového zpěváka. Byla to náhoda. Bylo nám doporučeno si Luďka poslechnout a vyzkoušet.

Luděk je fenomenální zpěvák a muzikant! Doslova jsme se z něj pos…li!!! Jak řekl Karel Adam- neangažovat takového zpěváka? „To se nedalo“ Plácli jsme si. Luděk Struhař je oficiálně novým zpěvákem Motorbandu. S Pepu Šutarou jsme si situaci vyříkali a rozešli se jako přátelé. Tímto taky chceme Pepovi poděkovat za vše co pro Motorband udělal a popřát mu vše nej v další práci.
Další novinkou je, že po dohodě s Klaudou Kryšpínem, jsme přijmuli na post bubeníka Josefa Cigánka, který s námi už odehrál letní sezónu, jako záskok za Klaudu. Klaudův zdravotní stav byl hlavní příčinou této změny. Vše proběhlo opět po vzájemné dohodě a přátelském duchu. Přejeme Klaudovi, aby se co nejdříve zbavil vleklých potíží s ramenem a zády.

Vítězem konkurzu druhého kytaristy se stal Jan Jiříček ze Zlína. Všem kytaristům děkujeme za zájem a odvahu. Přejeme hodně úspěchů v další práci!
Vážení fans těšte se na nové songy. Od 3.10 do 5.10. máme s klukama zkoušky ve Zlíně. Od 15.10 jsme ve studiu Tomáše Raclavského, kde natočíme 3 nové pecky. Sledujte nás a buďte s námi. My s vámi jsme.19.7.2015
Konkurz na kytaristu

Oficiálně vypisujeme konkurz na post 2. kytaristy. Máme nový management, budeme natáčet nové songy a připravovat nové CD. Zájemci posílejte nahrávky, fotky, a něco o sobě na mail: maca@motorband.cz Termíny konkurzu budou včas oznámeny. Prosíme sdílejte tuto informaci. Děkujeme MB.


14.7.2015
Koncert

Pořadatelé exkluzivně pro vás, fans Motorband:
"The Legends RockFest to zkrátka není vzpomínání na minulost zlatých let. The Legends RockFest je místo, kde zlatá léta ožily a žijí současností, ve světle současných hvězd. Těšíme se na vás"
A my se ke vzkazu připojujeme. Startujeme v sobotu v 16:0513.7.2015
Koncert

Přestože TaRock ocení zejména obyvatelé z Tachovska a okolí, nachází si TaRock fanoušky i mimo hranice Plzeňského kraje. Rok od roku se jeho fanouškovský záběr zvyšuje a začátkem července se tak do Tachova sjíždějí fandové z nejrůznějších koutů České republiky. A Motorband bude jeho součástí. Začínáme v pátek 17.07. v 15:30.12.7.2015
Rockfest Chechča

Děkujeme pořadatelům Rockfestu Chechča za skvělý zázemí a všem fanouškům a návštěvníkům této akce za výbornou "kulisu", obzvlášť těm, které neodradila výheň slunce. Díky moc a těšíme se třeba na příště!!25.6.2015
Koncert

Motorband je uveden mezi lídry festivalu Chechča, festival který zaduní severní Moravou už příští sobotu 4.7. "Vynikající kluci z Motorbandu" a více slov z úst pořadatelů uslyšíte a uvidíte, když si právě pustíte: FESŤÁK


22.6.2015
Fotky

Několik fotek z Mstišovské pouti od naši kamarádky Verči Maříkové najdete v galerii ZDE


[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14]