Motorband - czech rock band

Ivo Batoušek

EP 2015

 

 

Počítadlo

Online: 4
Přístupů: 660

Přihlášení
Zaregistrovat se
Zapomenuté heslo?
Navigace: motorband >> Ivo Batoušek
Ivo Batoušek

*10.06.1972
Olomouc

 

První kroky k bubnování u mě začali v 10ti letech na krabice od piškotů :-) za poslechu desek, které v nich byli - Kroky Františka Janečka, Franta Schellinger a Hrr na ně, Katapult, Greenhorns, Moravanka, ABBA, Boney M ad. Později jsem už bubnoval v kapelách The Hero, Podolanka, Virgin, The Daimond, Happy To Meet a krátce v mnoha dalších.
Od roku 1997 jsem na pozici profesionálního bubeníka a v letech 1998 - 1999 jsem byl angažovaný v Rakousku, Německu a Švýcarsku. Od roku 2000 učím na své soukromé škole na bicí. V současnosti mám bubenickou kapelu Jumping Drums a skládám hudbu také pro reklamu. Celkem jsem zatím realizoval 8 CD a 2 DVD a mezi nejlepší své projekty považuji CD Drum And Walk pro sportovce nebo krásný projekt Chvění s Jiřím Pavlicou, Hradišťanem a FOK.
Pracuji s handycapovanými lidmi jako muzikoterapeut. Vezmu africké bubny, šamanský buben, tibetské mísy, flétny a jedu za nimi např. na onkologii, popáleniny, stacionáře, rehabilitace, dětské domovy atd. Pomáhám se uzdravováním či jen zlepšit náladu a dobít baterky zdarma těm co to potřebují.
Hodně snů jsem si splnil a mnoho jich na splnění ještě čeká. Z krátkodobého hlediska chci dosáhnout skvělých CD s Motorband i s Jumping Drums.